Yasal Bilgilendirme

www.ikincielhyundai.com’un tüm içeriği; grafik,metin, logo, resimler, şekiller,fotoğraflar, teknik ve bilimsel çizimler, video ve müzik kayıtları, sesli klipler, animasyon, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, tasarım, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca (daha sonra HAOS olarak anılan) Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır.


Yukarıda sayılan unsurların HAOS’un yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır. Site'nin sayfalarının yazıcı çıktısını yalnızca kişisel kullanım için alınabilir.


HAOS , www.ikincielhyundai.com'da yer alan bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bilgilerin doğru olmaması veya siteye erişiminizden ve siteyi kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir zarar nedeniyle HAOS’a hiçbir sorumluluk yüklenmeyecektir. HAOS site ile ilgili kuralları ve bilgileri, dilediği takdirde, iptal edebilir veya değiştirebilir.


HAOS site'den, Duvar Kağıdı (Wallpaper), Ekran Koruyucu (Screen Saver) ve diğer programlarını yükleme imkanını verebilir. Sözü geçen bu yükleme işlemleri HAOS yükleme şart ve koşullarına tabidir.

 

2.El otomobil ile ilgili bölümde belirtilen Hyundai bayileri’nin sattıkları 2.El otomobillerin nitelikleri veya yer alan bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda, HAOS herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Ayrıca, bu bilgiler hiçbir garanti veya taahhüt oluşturmaz.