Sıkça Sorulan Sorular

 

İkinci el araç alırken neden H-Promise’i tercih etmeliyim?

H-Promise, dünyanın en büyük 5’inci otomotiv üreticisi konumunda bulunan Hyundai Otomotiv Grubu’nun kurumsal ikinci el operasyonunu yürüttüğü markadır. Ayrıca H-Promise, ikinci el müşterilerine kurumsal bir hizmet vereceği ve en iyi satınalma/satış deneyimini gerçekleştirebileceği profesyonel bir organizasyondur. Dolayısı ile, ikinci el ile ilgili tüm işlemlerinizde, gönül rahatlığı ile H-Promise’i tercih edebilirsiniz.

 

H-Promise’de sadece Hyundai marka araçlar mı var?

Hayır, H-Promise’de, farklı marka ikinci el araçların alımı ve satımı yapılabilir. Yetkili Satıcılarımızın mevcut 2. el stok durumlarına göre, pek çok farklı marka ve model aracı H-Promise’de bulabilirsiniz.

 

Aracımı takas yaparak değerlendirebilir miyim?

Yetkili Satıcılarımızın H-Promise operasyonlarında, kullandığınız aracı takas yaparak yepyeni bir Hyundai sahibi olabilir veya tercihinize göre, aracınızı ikinci el başka bir araçla da takas yapabilirsiniz. En uygun çözümün bulunması için, H-Promise Yetkili Satıcılarımız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

 

Kaç yaşındaki araçlar için kredi kullanabilirim?

Bankalara göre farklılık gösterebilmektedir. Bununla ilgili detayı H-Promise Yetkili Satıcılarımızdan öğrenebilirsiniz.

 

İlgilendiğim aracın hasar geçmişini nasıl öğrenebilirim?

Polis ve jandarma tutanaklarına yansımış hasarlar, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (TRAMER) üzerinden, aracın plakasını veya şasi numarasını SMS şeklinde 5664' e atarak sorgulanabilmektedir.

 

Aracımı H-Promise Yetkili Satıcılar kanalı ile satmak istiyorum, nasıl yardımcı olursunuz?

Yetkili satıcılar” sayfasına tıklayarak size en yakın bayimize doğrudan ulaşabilecek ve böylece Yetkili Satıcıların siz müşterilerimize aracınızın satılması konusunda her türlü desteği verme olanağı sağlanacaktır.

 

Aracımın ikinci el değerini öğrenmek istiyorum, nasıl yardımcı olursunuz?

Size en yakın H-Promise noktasını ziyaret ederek, yapılacak ekspertiz sonrası aracınızın ikinci el değerini öğrenmeniz mümkün olacaktır. Size en yakın H-Promise noktasına ulaşabilmek için tıklayınız!

 

İlgilendiğim aracı satın almak istiyorum ancak yeterli zamanım yok, nasıl yardımcı olursunuz?

H-Promise sisteminde gerçekleşecek her türlü satınalma ve satış işlemleri (devir, noter ve ruhsat işlemleri), Yetkili satıcıların H-Promise operasyonlarındaki uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Böylelikle, siz değerli müşterilemiz uzun prosedürlere maruz kalmadan işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirler.